Strona: Na Erasmusie czyli Covilhã „miasto wełny i śniegu” oczami naszych studentów. / Wydział Chemiczny

Na Erasmusie czyli Covilhã „miasto wełny i śniegu” oczami naszych studentów.

2017-02-08

Dwoje studentów Wydziału Chemicznego studiów II-go stopnia na kierunku Technologia Chemiczna (inż. Estera Bujny i inż. Dawid Leja) wróciło po semestralnym pobycie w miejscowości Covilhã (Portugalia) gdzie studiowali w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ na University of Beira Interior.

Wrócili zadowoleni, pełni dobrych wspomnień, z przekonaniem, że warto było podjąć trud studiów za granicą. Żeby zachęcić do udziału kolejnych studentów i rozwiać wszelkie wątpliwości dzielą się ze wszystkim swoimi doświadczeniami zawartymi w formie przewodnika-prezentacji.
Zobaczcie, skorzystajcie i aplikujcie do programu Erasmus+ – serdecznie zachęcamy.