Strona: Doktorantka naszego Wydziału na konferencji w USA / Wydział Chemiczny

Doktorantka naszego Wydziału na konferencji w USA

2023-06-27

Mgr inż. Dominika Czachor-Jadacka, jako stypendystka Programu im. Mieczysława Bekkera wyjechała na staż do University of Akron School of Polymer Science and Polymer Engineering w USA, gdzie zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedziny inżynierii materiałów polimerowych. Z przyjemnością informujemy, że American Coatings Association zakwalifikowało prace doktorantki do prezentacji podczas konferencji CoatingTech organizowanej przez to Stowarzyszenie. Dzięki stypendium, które Doktorantka otrzymała od American Coatings Association mogła uczestniczyć w konferencji, która miała miejsce w dniach 26-28 czerwca w Cleveland w Ohio (https://www.paint.org/aca-events/ctc-2023).

Dodatkowo mgr inż. Dominika Czachor-Jadacka została zaproszona do odwiedzenia The Sherwin-Williams Company Breen Technology Center, aby zapoznać się z firmą, jej historia oraz badaniami i projektami jakie wykonują.

Gratulujemy sukcesu.