Strona: Zespół ds. Równości Płci już działa … / Wydział Chemiczny

Zespół ds. Równości Płci już działa …

2023-04-12
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Zespół ds. Równości Płci został powołany  przez JM Rektora PRz prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik  do wprowadzenia w życie Planu Równości Płci Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na lata 2022-2025 (zarządzenie 91/2022 z dn. 28.X.2022 r.

Przedstawicielem Zespołu ds. Równości Płci na Wydziale Chemicznym jest dr hab. Aleksandra Bocian, prof. PRz.

Pracownicy i studenci Politechniki Rzeszowskiej powinni zwracać się do Przedstawicieli Zespołu w sytuacjach wymagających wsparcia/ porady/ wyjaśnienia z zakresu przeciwdziałania dyskryminacji, w szczególności ze względu na płeć,  wiek, rasę, wyznanie, niepełnosprawność czy orientację seksualną.

Jeżeli doświadczyłaś/eś lub byłaś/eś świadkiem naruszenia zasad równego traktowania możesz zgłosić się do biura Zespołu osobiście i porozmawiać o swojej sprawie z zachowaniem poufności: Budynek J , pokój 21, dyżur:  środy w godz. 10-13 lub poprzez e-mail: rownouprawnieni@prz.edu.pl.

Więcej informacji na temat Planu Równości Płci, aktywności Zespołu ds. Równości Płci oraz szkoleń dostępnych jest na stronie https://rownouprawnieni.prz.edu.pl/.